Wtorek
12 Grudnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Praca na Produkcji - monter/ka - 2900-3500 zł brutto/mc

Pruszków
Typ oferty: Ogłoszenia
Data dodania: 2017-12-04 10:27:44
Kontakt: 501326691

Praca na produkcji
Szukasz ciekawej pracy?
Lubisz wyzwania?
Interesujesz się branżą motoryzacyjną?
Dołącz do nas!!!

Randstad Polska Sp. z o.o. (nr agencji zatrudnienia 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Poszukujemy osób na stanowisko:

operator-montażysta

Miejsce pracy: Pruszków

Oferujemy:
- pracę na cały etat (3 zmiany)
- wolne weekendy
- umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, prawo do płatnego urlopu)
- stawkę godzinową (19 zł/h brutto) + miesięczną premię (300 zł brutto)
- opiekę konsultanta na terenie zakładu
- benefity pozapłacowe (karta OK System, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na zakupy)
Odkryj PLUSy z Randstad i wejdź na:

Zorganizowany transport z:
Żyrardowa
Skierniewic
Grodziska Mazowieckiego
Wyszogrodu

Bezpłatny transport z:
Sochaczewa
Błonia

Twoje zadania:
- produkcja i montaż podzespołów
- praca indywidualna i zespołowa
- wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

Oczekujemy:
- zaangażowania w wykonywane obowiązki
- chęci długotrwałej współpracy
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń lub wyślij sms o treści OPERATOR na nr telefonu 501326691, 501324533 !!
Oddzwonimy do Ciebie !!!

Oferujemy zatrudnienie także osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności!!!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub p