14° Sobota
21 Października

Nie

Pon

Wt

Śr

MŁODSZY OPERATOR MASZYN

Ożarów Mazowiecki
Typ oferty: Ogłoszenia
Data dodania: 2017-10-11 17:00:14
Kontakt: tel. 690-191-857

Dla naszego klienta, światowego lidera w produkcji innowacyjnych opakowań ochronnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy operator maszyn

MOM/Ożarów/102017/MP

Nasza oferta:
- praca w systemie 3-zmianowym
- oferujemy umowę o pracę tymczasową (przez 3 m-ce)
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy (po 3 miesiącach)
- stawka MAKSYMALNIE 22 zł/h brutto (kwota zawiera premie 20% + ekwiwalent za obiad 15 zł netto dziennie)
- po 3 miesiącach - 30% premii
- stała opieka Konsultanta
- przyjazna atmosfera pracy
Po 3 miesiącach pracy firma oferuje darmową opiekę medyczną dla pracownika, ubezpieczenie oraz dofinansowanie karty Multisport,

Zadania:
- obsługa maszyn (rodzaj maszyny w zależności od doświadczenia)
- kontrola jakości produktów
- kontrola poprawności działania maszyn
- obsługa komputera

Nasze oczekiwania:
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- wysoka motywacja
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres e-mail mpastuszynska@strefajob.pl , lub kontakt tel. 690-191-857