31° Poniedziałek
20 Sierpnia

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Magazynier - Pruszków

Typ oferty: Ogłoszenia
Data dodania: 2018-08-09 15:28:11
Kontakt: praca@langowski.com.pl

LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:
• realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
• przyjmowanie i wydawanie towarów
• przemieszczanie i rozkładanie towarów
• dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek
• obsługa wózka widłowego i jego konserwacja

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne minimum 1 rok
• ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem
• sprawność fizyczna
• umiejętność pracy w zespole
• uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy

Oferujemy:
• bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych – od 3 000 zł netto
• dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole

CV prosimy przesyłać na adres e-mail praca@langowski.eu

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera
Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.