18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Księgowa/księgowy

Warszawa
Typ oferty: Ogłoszenia
Data dodania: 2018-04-12 16:40:57
Kontakt: Justyna Sterna, jsterna@chronosconsulting.com

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:
 Prowadzenie pełnej księgowości
 Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
 Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
 Wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowo – finansowych
 Sprawdzanie i kontrola zapisów na kontach księgowych (wynikowych i bilansowych)
 Rachunkowe oraz podatkowe zamknięcie miesiąca
 Przygotowywanie rocznych i okresowych raportów i sprawozdań
 Fakturowanie sprzedaży
 Prowadzenie bieżącej korespondencji z pozostałymi działami

Wymagania:
 Min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
 Wykształcenie wyższe – mile widziane: ekonomia, finanse, rachunkowość
 Bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
 Doświadczenie w pracy w programie WFMAG, ENOVA – będzie dodatkowym atutem
 Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole, jak i pracy samodzielnej
 Sumienność i dokładność
 Wysokie zdolności analityczne
 Swobodna znajomość programu MS Office, głównie Excela

Firma oferuje:
 Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Stabilną pracę na umowę o pracę
 Przyjazną atmosferę
 Dodatkowe benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jsterna@chronosconsulting.com
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktuj